Spotkanie wigilijne w Sówkach

“Wśród nocnej ciszy, głos się rozchodzi, wstańcie pasterze, Bóg się wam rodzi…”

Boże Narodzenie to czas magiczny, radosny. Czas pełen zadumy, refleksji, rodzinnych spotkań. Świąteczny nastrój zapanował również w naszym przedszkolu. Tego dnia odbyło się wigilijne spotkanie wszystkich grup. Bożonarodzeniowy klimat dopełniały okolicznościowe dekoracje, choinka oraz odświętnie nakryty stół . Podniosłym momentem spotkania był wspólny śpiew tradycyjnych kolęd, składanie życzeń i dzielenie się opłatkiem.  Spotkanie wzbogacił smaczny i tradycyjny posiłek przygotowany przez panie kucharki z przedszkolnej kuchni. Wigilia w naszym przedszkolu upłynęła w miłej i serdecznej atmosferze, na długo pozostanie w naszej pamięci. Takie szczególne momenty wzmacniają wzajemne relacje, integrują dorosłych i dzieci.