Sówki i Pszczółki w Multimedialnym Centrum Natura

W środę 13 grudnia 2023r grupy: Sówki i Pszczółki pojechały do Multimedialnego Centrum Natura w Ostrołęce. Dzieci miały możliwość obejrzeć spektakl teatralny „Pomocnicy świętego Mikołaja – Prot i Filip” w wykonaniu aktorów Polskiego Teatru Kamienica z Warszawy.

Następnie skorzystaliśmy z zaproszenia mamusi Franka pani Darii Gorczyńskiej i udaliśmy się do restauracji „Natura”.  Powitała nas mamusia Franka i zaprosiła do stoliczków. Przedszkolaki szybko poczuły się swobodnie i rozpoczęły zabawę w sali gier. Oczywiście największą niespodzianką były gofry. Zjedliśmy je z wielkim apetytem.

Bardzo, bardzo dziękujemy Rodzicom Franka za tak serdeczne przyjęcie. Gofry były pyszne! Było super!  Polecamy!