POKAZ TALENTÓW

8 marca dzień radosny,
dużo kwiatów, dużo wiosny.
Niech dla Ciebie słońce świeci.
Niech ci czas radośnie leci.

W piątek 8 marca w Dzień Kobiet w naszym przedszkolu został zorganizowany POKAZ TALENTÓW.

Celem pokazu było:

– rozwijanie zainteresowań i pasji dzieci,

– zaprezentowanie w środowisku przedszkolnym różnorodnych talentów,

– promocja twórczych form spędzania wolnego czasu,

– popularyzacja działań artystycznych dzieci.

Grupy: Krasnoludki, Biedronki, Pszczółki, Sówki zaprezentowały układy rytmiczno-ruchowe do muzyki, tańce, piosenki. Z każdej grupy wystąpiło kilkoro dzieci z prezentacją własnego talentu. Przedszkolaki  prezentowały swoje prace rysunkowe, malarskie, znajomość dinozaurów, znajomość marek samochodów, wiadomości z życia kotów, informacje co potrzebują chomiki, pasję do gry w tenisa, gry w piłkę nożną, konstruowanie z klocków lego, układ taneczny do muzyki, czytanie książeczki. Młodzi ludzie za odwagę, talent, wspaniały występ zostali  nagrodzeni dyplomami i upominkami rzeczowymi.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za podzielenie się swoimi pasjami, twórczością oraz za ogrom radości i wzruszeń, których doświadczyliśmy w czasie pokazu.  Dziękujemy także Rodzicom, którzy pomogli swoim pociechom przygotować pokaz. Wszystkim dzieciom gratulujemy i życzymy dalszego rozwijania pasji i talentów.